Bizi
tanıyın


Daha iyisi için birlikte çalışıyoruz


İşimiz doğaya şükran duymak, insanı iyi kılmaktan geçiyor. Ne kadar iyi bir hizmet vereceğimizi de bizi tercih eden müşterilerimiz belirliyor. Bir ekip daha iyisi için neler yapabilir diye sorduk ve bütün çalışma yapımızı buna göre ayarladık. Daha kaliteli, daha sağlıklı, daha sürdürülebilir ve en iyi muz için hedefler koyduk. Bu doğrultuda bütün çalışanlarımızla birlikte sizler için çalışıyoruz.


Hakkımızda


Manavgat Çakış Mahallesinde faaliyetlerini yürüten Bimuz Üretim, Paketleme ve Sarartma entegre tesisleri, başta muz olmak üzere tropik meyveler üretmek ve dünya standartlarında işleyerek piyasaya arz etmek amacı ile kurulan bir Öncel Group markasıdır. 500 dekar arazi üzerinde üretim yapan Bimuz, yaklaşık olarak 280 dekar muz ve 220 dekar diğer tropik meyvelerin üretimini yapmaktadır.

3500 m2 alan üzerine kurulan paketleme ve sarartma tesisleri günlük 100 ton muz paketleyip, sarartma kapasitesine sahip, bu miktarı 200 tona çıkarabilecek hacime sahip olup, Türkiye ve Avrupa’nın en büyüğüdür. Bimuz, dünya genelinde teknolojik gelişmeleri anlık olarak takip etmekte olup, mevcut teknolojinin üzerine kendi ekibininde yorumunu koyarak; üretim, paketleme ve sarartma alanlarına uyarlamaktadır. Beş yıllık plan dahilinde hareket eden Bimuz, 2023 yılında üretim alanında dekardan yıllık 20 ton muz ve günlük 200 ton paketleme ve sarartma hacmi hedeflemektedir.


Değerlerimiz

  • Biz, üretmiş olduğunuz muzlarınızı seranızdan uzman ekiplerimizle hasat etmekteyiz. Bu süreçte de tesisinizin içinde herhangi bir ekipmana zarar vermeden ürünlerinizi taşımaktayız.
  • Hasat edilen muz tesis girişinde bulunan hassas kantar ile tartılır ve tartım süreci müstahsilin kontrolüne açıktır.
  • Bimuz tesislerinde insan ve çevre sağlığını ön planda tutar, yıkama esnasında havuzlarda herhangi bir kimyasal madde kullanmayan tek ve örnek bir tesistir. Kendine has ebatlama ve paketleme tekniği ile dünya standartlarında paketleme ve sarartma yapmaktadır.
  • Bimuz’da şeffaf ticaret esastır. Günlük muz fiyatı mevcut piyasaya göre belirlenir ve her müstahsile eşit fiyat uygulanır.

+90 242 522 4689


Email info@bimuz.com.tr