Muz Yetiştiriciliği Semineri Tamamlandı

Bimuz Akademi tarafından düzenlenen Muz Yetiştiriciliği Seminerimiz sona erdi. Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden katılımcıların yer aldığı seminerde son günlerde ithal rakibine göre her geçen gün marka bilinirliği daha da yükselerek  pazarda daha fazla yer edinmeye başlayan örtü altı muz yetiştiriciliğinin önemli bilgileri teorik ve uygulamalı şekilde katılımcılara aktarıldı.

MUZ YETİŞTİRİCİLİĞİNİ YERİNDE ÖĞRENDİLER

Toplam 5 gün boyunca Bimuz Muz üretim & paketleme ve entegre tesislerinde devam eden seminerimizde katılımcılarımıza teorik ve pratik bilgilerin yanında, her hangi bir kaynakta bulunmayan, ancak uzun süren denemeler ve uygulamalar sonucu kazanılabilecek önemli tecrübeler aktarıldı. Seminerin son gününde katılımcılarımıza sertifikaları teslim edildi.

Seminer bitiminde düşünceleri sorulan katılımcılarımız, artık doğa dostu, sürdürülebilir tarım uygulamaları hakkında çok daha fazla donanım sahibi olduklarını belirtti.

İyi Tarım Uygulamaları sertifikaları ile çalışmalarına devam eden Bimuz Akademi, tarımda maksimum verimle, doğa dostu, sürdürülebilir ürünler yetiştirmeyi amaçlıyor ve bunu da akademik yollarla bilgiye ulaşmak isteyen tüm yetiştiricilere ulaştırıyor.